Hakkımızda

 

Omnia Global Corp tedarikçiler ve alıcılar olan ortaklarına emtia ticareti çözümleri sunarak dünya çapında tedarik zincirleri kuruyor ve yönetiyor.Dinamik ve tecrübeli profesyonellerin oluşturduğu ekip tarafından yönetilen Omnia Global Corp, kendi ofisleri, temsilcileri ve acenteleri vasıtasıyla Gobal alanda birçok ülkede varlığını sürdürmektedir.

 

Omnia Global Corp, uluslararası ticarette tedarik etmek ve sağlamak, lojistik, operasyon ve gümrük konularında uzmanlaşmıştır ve destek vermektedir. Omnia Global Corp, üreticilerle alıcılar arasında uluslararası bir köprü kurmayı hedeflemektedir. Çeşitli ürünleri pazarlayıp ticaretini yapmaktayız; Gübre (Üre), Hayvan Yemi, Pirinç, Rafine Bitkisel Yağ, Ham Bitkisel Yağ ve Balyalanmış Pamuk, Penye Kırpıntısı Oluk ve Penye Telefi gibi tekstil ürünlerine uzanan bir ürün yelpazesine sahibiz.

 

Omnia Global Corp, uluslararası pazarın çeşitli alanlarında sağlam ve güvenilir bir ortak olarak kabul edilmektedir. sözleşmelerin zamanlı icra edilmesi ve yükümlülüklerin yerine getirilmesi hususuna önem veriyoruz, böylelikle hem tedarikçilerin hem de alıcıların çıkarlarının güvence altına alınmasını sağlıyoruz.

 

Omnia Global Corp, uluslararası alanda, üretici ve alıcıların beklentilerini en üst düzeyde yerine getirmek adına, her iki taraf arasındaki uzun vadeli ilişkilerin devamlı bir şekilde geliştirilmesi hususunda kararlıdır.

Vizyon

 

Omnia Global Corp, müşterilerine ve tedarikçilerine en iyi şekilde ürünleri tedarik edip, sevk edilmesi, ve kaliteli hizmet sağlayıp, çözümler sunarak uluslararası ticarette lider bir global organizasyon olmayı hedeflemektedir.

Misyon

 

Misyonumuz, ticaret uzmanlığı, lojistik ağı, bilgi yönetimi ve finansal güçlerinden istifade ederek, güvenilir, hızlı ve itimalı bir performans sunan gereksinimleri karşılarken, sürdürülebilir büyüme ve kar fırsatlarını takip ederek müşterilerimiz ve tedarikçilerimiz için karlı bir ortam oluşturmaktır.

HATICE OZBEY OMNIA GLOBAL

PALMIYE MAHALLESI

1204. SOKAK

ONUR APARTMANI

KAT: 2 NO:4

YENISEHIR MERSIN TURKEY

Terms and Conditions/Privacy Protection

© Copyright 2018 Omnia Global Corp. All Rights Reserved.